a.b.art Milanaise Horlogeband serie D/DL/ES 21 mm
Vervangende milanaise horlogeband voor a.bart horloges uit de series D, DL en ES, gemaakt van geweven staal. Een zeer prettige abart band, die ook goed aan andere horloges past.
Deze zeer soepele kalfslederen horlogeband van het Nederlandse merk Infinum is gemaakt voor de Optimimus horloges, maar de band past ook aan ieder horloge van een ander merk dat een rechte aanzet (bevestiging aan het horloge) nodig heeft. De horlogeband is voorzien van easy-change bandpennen, waardoor deze horlogeband eenvoudig met één vinger aan het horloge te zetten is.
De horlogeband is gemaakt van glad kalfsleer en heeft een rose goudkleurige vouwsluiting. De horlogeband is alleen verkrijgbaar in de breedtemaat 22 mm.
Deze horlogeband is verkrijgbaar (=✔) in de volgende maat:
Breedte band in mm | 22 |
Breedte band bij gesp in mm | 20 |
Dikte band bij kast in mm | 4,5 |
Lengtemaat* | |
L - 19 cm (7,5/11,5) | ✔ |
* Omdat leer een natuurproduct is, kan de nerf en kleur per bandje licht afwijken. Het bandje op de foto dient als voorbeeld.
Vervangende milanaise horlogeband voor a.bart horloges uit de series D, DL en ES, gemaakt van geweven staal. Een zeer prettige abart band, die ook goed aan andere horloges past.
De originele horlogeband van Fossil voor het horloge met kastnummer ME3060 (het kastnummer van uw Fossil kunt u vinden op de achterkant van uw horloge, het begint met twee letters en daarna 4 cijfers)
De Hirsch Voyager is een horlogebandje dat qua maten exact past aan Omega horloges met vouwsluiting: een vouwsluiting waarbij het einde van de lange bandhelft onder de vouwsluiting door loopt.
De Hirsch John is een geheel van het beste Premium Caoutchouc natuurrubber gemaakte horlogeband, in camouflage dessin