a.b.art Horlogeband serie D DL E EL ES I OS Zwart 12, 16, 21, 26 en 30 mm

a.b.art Horlogeband serie D DL E EL ES I OS Zwart 12, 16, 21, 26 en 30 mm
a.b.art Horlogeband serie D DL E EL ES I OS Zwart 12, 16, 21, 26 en 30 mm a.b.art Horlogeband serie D DL E EL ES I OS Zwart 12, 16, 21, 26 en 30 mm

    Opties

€36,00
 In winkelmandje

Een originele vervangende horlogeband voor a.b.art horloges (maar ook zeer geschikt voor horloges van andere design horlogemerken). Deze horlogeband is te bestellen in de volgende breedtematen:

  • 12 mm voor a.b.art horloges uit de serie I (i)
  • 16 mm voor a.b.art horloges uit de serie OS
  • 21 mm voor a.b.art horloges uit de series D, DL en ES
  • 26 mm voor a.b.art horloges uit de serie E
  • 30 mm voor a.b.art horloges uit de serie EL

De a.b.art horlogeband is gemaakt van echt kalfsleer met de typische gladde kalfsleder structuur. De band komt met een stalen gesp met a.b.art  logo, die dezelfde breedte heeft als de band aan het horloge.

Zoals bij al onze horlogebanden krijgt u bij deze a.b.art horlogeband twee A-kwaliteit roestvrijstalen bandpennen gratis, om uw band optimaal aan uw horloge te kunnen bevestigen.

* Omdat leer een natuurproduct is, kan de nerf en kleur per bandje licht afwijken. Het bandje op de foto dient als voorbeeld en kan van een bandje met een andere breedte zijn gemaakt.

Merk a.b.art
Type D/DL/E/ES/I/OS
Code 1.2
Kleur zwart
Materiaal leer
Soort leer kalfsleer
Structuur glad
Voering leer
Lengte excl. gesp 196 mm
Lengte gesp-/gatenkant 73/123 mm
Dikte horlogekant/punt 2,5/2 mm
Gevuld nee
Type sluiting gesp
Materiaal sluiting staal
Breedte bij sluiting als band
Waterdicht nee
Land van herkomst Zwitserland
Handgemaakt nee

Aanbevolen producten

TW Steel Horlogebandje CS36 Bruin 24mm

De originele vervangende bruine TW Steel TWS36 horlogeband met studs (popnagels) gemaakt voor de TW Steel CS36 (Canteen), maar ook zeer geschikt voor alle TW Steel horloges met een 24 millimeter band

€58,00

OPEN EINDE: Hirsch Duke Horlogebandje Alligatorgrain Zwart

Deze horlogeband met open aanzet is gemaakt voor horloges met vaste band pennen. De Hirsch Duke wordt gedragen aan veel horlogemerken, zoals Omega, Longines en Jaeger-LeCoultre, als horlogeband voor klassieke vintage modellen

€39,90