Zwart Silicone Rubberen Horlogeband - Groen Stiksel
Een stoere zwart silicone rubberen horlogeband met contrasteren stiksel en een mooie roestvrijstalen gesp
Alle Arne Jacobsen horlogebanden voor deze modellen zijn onderling uitwisselbaar, zowel qua kleur als maat. U kunt uw horloge dus ook aan een andere breedtemaat horlogeband, een andere kleur lederen band of zelfs aan de stalen mesh band dragen.
Wij zijn officieel verkooppunt van Arne Jacobsen horlogebanden.
Een stoere zwart silicone rubberen horlogeband met contrasteren stiksel en een mooie roestvrijstalen gesp
De Hirsch Ayrton is een sterke hightech horlogeband van soepel Hirsch Premium Caoutchouc rubber met een bovenlaag van Tecno kalfsleer in carbonstructuur.
De originele vervangende zwarte TW Steel CEB3011 horlogeband gemaakt voor de TW Steel CE3011 (CEO Goliath), maar ook zeer geschikt voor alle TW Steel horloges met een 30 millimeter band.
De originele Seiko Quartz Chronograph horlogeband speciaal voor de Quartz SSB383 met kastcode 8T67-00L0