Marc Coblen / TW Steel Bezel 42mm Zwart Staal Gele Stenen - MCB42B213
Een 42mm Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezel (horlogering, lunette) van zwart roestvrij staal en echte Swarovski kristallen
De Rios Arizona is een horlogeband van echt zadelleer. De horlogeband heeft een dubbele laag leer, waarvan de randen in de kleur van het leer zijn gestikt. De populaire horlogeband is in het middel gevuld en komt met een Rios gesp (naar keuze in staal of goud staal).
De Rios Arizona horlogeband is verkrijgbaar (=✔) in de volgende maten:
Breedte band in mm: | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 22 |
Breedte band bij gesp (mm): | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 |
Dikte band aan kast (mm): | 3,5 | 3,5 | 3,5 | 3,5 | 3,5 | 3,5 |
Lengtemaat* | ||||||
17,6 cm (S - 7,2/10,4) | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ | |
19,6 cm (M - 8,2/11,4) | ✔ | ✔ | ✔ | ✔ |
* De lengtemaat is de totale lengte van de gesp- en gatenkant bij elkaar opgeteld – zonder de gesp of het horloge meegemeten.
Rios horlogebanden worden gemaakt in Duitsland.
Zoals bij al onze banden krijgt u bij deze horlogeband twee A-kwaliteit roestvrijstalen bandpennen gratis, om uw band optimaal aan uw horloge te kunnen bevestigen.
* Omdat leer een natuurproduct is, kan de nerf en kleur per bandje licht afwijken. Het bandje op de foto dient als voorbeeld en kan van een bandje met een andere breedte zijn gemaakt.
Een 42mm Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezel (horlogering, lunette) van zwart roestvrij staal en echte Swarovski kristallen
Een 45mm Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezel (horlogering, lunette) van zwart gecoat roestvrij staal met een krasvaste wit keramieke toplaag. De horlogering is eenvoudig zelf te vervangen door deze er eenvoudigweg op te draaien.
De originele horlogeband van Diesel voor het horloge met kastnummer DZ7377 (het kastnummer van uw Diesel kunt u vinden op de achterkant van uw horloge. Het begint altijd met "DZ" en daarna 4 cijfers)
De originele vervangende blauwe TW Steel CEB1202 horlogeband met studs (popnagels) gemaakt voor de TW Steel CE1202 (CEO Canteen), maar ook zeer geschikt voor alle TW Steel horloges met een 24 millimeter band