Marc Coblen / TW Steel 45mm SET 4X Bezel Roestvrij Staal met Gekleurde Stenen
Een 45mm SET van 4 stuks Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezels (horlogeringen, lunettes) van roestvrij staal en fonkelende stenen
Een originele vervangende horlogeband voor a.b.art horloges (maar ook zeer geschikt voor horloges van andere design horlogemerken). Deze horlogeband is te bestellen in de volgende breedtematen:
De a.b.art horlogeband is gemaakt van echt kalfsleer met de typische gladde kalfsleder structuur. De band komt met een stalen gesp met a.b.art logo, die dezelfde breedte heeft als de band aan het horloge.
Zoals bij al onze horlogebanden krijgt u bij deze a.b.art horlogeband twee A-kwaliteit roestvrijstalen bandpennen gratis, om uw band optimaal aan uw horloge te kunnen bevestigen.
* Omdat leer een natuurproduct is, kan de nerf en kleur per bandje licht afwijken. Het bandje op de foto dient als voorbeeld en kan van een bandje met een andere breedte zijn gemaakt.
Een 45mm SET van 4 stuks Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezels (horlogeringen, lunettes) van roestvrij staal en fonkelende stenen
De originele vervangende TW Steel GSB2 horlogeband gemaakt voor de TW Steel GS2 Grandeur Sport Yamaha Racing, maar ook geschikt voor alle TW Steel Grandeur Sport en Tech horloges met een 24 millimeter band
De originele vervangende 20 mm brede zwart lederen horlogeband voor Lars Larsen en LLarsen horloges. De horlogeband past aan ieder LLarsen en Lars Larsen horloge dat een 20 mm breed bandje nodig heeft, zoals de Oliver en Nor modellen