Marc Coblen / TW Steel Bezel 45mm Zwart Staal Witte Stenen - MCB45B001
Een 45mm Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezel (horlogering, lunette) van zwart roestvrij staal en echte Swarovski kristallen
Een originele vervangende rubberen horlogeband voor a.b.art horloges - maar ook zeer geschikt voor horloges van andere merken die een 21 millimeter band kunnen gebruiken. Deze band wordt gebruikt voor a.b.art horloges uit de series O, OC, OA en W.
Deze horlogeband is gemaakt van zwart silicone rubber. De band komt aan een mat stalen gesp met a.b.art logo en twee rubberen passanten.
Zoals bij al onze horlogebanden krijgt u bij deze a.b.art horlogeband twee A-kwaliteit roestvrijstalen bandpennen gratis, om uw band optimaal aan uw horloge te kunnen bevestigen.
* Omdat leer een natuurproduct is, kan de nerf en kleur per bandje licht afwijken. Het bandje op de foto dient als voorbeeld en kan van een bandje met een andere breedte zijn gemaakt.
Een 45mm Marc Coblen en TW Steel Marc Coblen Edition vervangende bezel (horlogering, lunette) van zwart roestvrij staal en echte Swarovski kristallen
De originele horlogeband van Michael Kors voor het horloge met kastnummer MK2575 (het kastnummer van uw Michael Kors kunt u vinden op de achterkant van uw horloge. Het begint altijd met "MK" en daarna 4 cijfers)
De originele vervangende horlogeband voor de Citizen Promaster Diver BJ8044-01E met kastnummer
4-S031893 en horlogebandnummer 59-S50883
Een luxueus, echt alligator leder horlogebandje van Louisiana boerderij alligatoren, met de voor een alligator onmiskenbare schubben, dat met de hand gemaakt is in Italië