NATO Extreme Nylon Horlogeband Orange Bond

NATO Extreme Nylon Horlogeband Orange Bond
 

    Opties

€9,95 €14,00
 In winkelmandje

De NATO Extreme horlogeband is gemaakt van stevig geweven nylon met een roestvrijstalen gesp en typische afgeronde bandhouders. Deze NATO Extreme banden hebben een stalen gesp die kan worden omgeruild voor een eigen (merk) gesp.

De NATO Extreme banden zijn 290 millimeter lang en zijn geschikt voor polsen van 170 tot 240 millimeter. Zoals bij al onze banden krijgt u bij deze band gratis bandpennen, om uw band optimaal aan uw horloge te kunnen bevestigen.

* Het bandje op de foto dient als voorbeeld, het en kan van een bandje van een andere breedte zijn gemaakt.

Merk Claudio Calli
Type ZULU
Kleur oranje
Materiaal nylon (nato/zulu)
Structuur geweven
Lengte excl. gesp zie omschrijving
Type sluiting gesp
Materiaal sluiting RVS
Breedte bij sluiting als band
Waterdicht ja
Prijscategorie tot € 25,-

Aanbevolen producten

Diesel DZ1736 Horlogeband Cognac Leer

De originele horlogeband van Diesel voor het horloge met kastnummer DZ1736. De band is gemaakt van cognac leer en komt met een originele Diesel gesp.

€49,00

Army Green Special Seatbelt NATO Deluxe Nylon Strap

De Special NATO straps zijn door NATOS.com speciaal ontwikkelde NATO straps. Doordat deze speciale NATO horlogeband een dubbele stalen gesp heeft, kan de eerste stalen bandhouder (die normale NATO horlogebanden wel hebben) worden weggelaten. Dit zorgt voor extra draag gemak

€14,50